+371 23221140

mailarautonoma@gmail.com

П - Вс: 8:00 - 22:00

Мы работаем без выходных

Privātuma Politika

SIA “MAILAR Auto noma”  Latvijā reģistrēta komercsabiedrība, reģ.nr.41503081358 apņemās nodrošināt Personas datu aizsardzību, konfidencialitāti un neizpaušanu Trešajām personām.

Personas dati, kuri tiek ievākti un uzglabāti

Uzņēmums  ievāc tikai tos Personas datus, kas ir nepieciešami vienai vai vairākām funkcijām vai darbībām. 

No mūsu klientiem ievāktie Personas dati ietver: vārdu, uzvārdu, deklarēto dzīvesvietas adresi, personas kodu, kontaktinformāciju kā arī citu informāciju, ko klienti vēlas sniegt vai kas tiem ir jāiesniedz, lai noslēgtu līgumu par automašīnas nomu.

Veids kā ievācam Jūsu Personas datus

Personas dati tiek ievākti, veicot automašīnas rezervāciju mūsu mājas lapā, aizpildot saziņas formu,  noslēdzot nomas līgumu, e-pasta sarakstē vai telefona sarunā.

Personas datu izmantošana

Jūsu personas dati tiks izmantoti pakalpojuma sniegšanai un nodrošināšanai (Nomas līgumu sagatavošanai, noslēgšanai un izpildei, grāmatvedības dokumentu sagatavošanai un apstrādei, komunikācijas nodrošināšanai ar klientiem, juridisko prasību izpildei,  parādu atgūšanai un piedziņai, mājas lapas uzturēšanai).

Uzņēmumam ir tiesības neregulāri jūs informēt par mūsu pakalpojumiem, kas, pēc mūsu domām, varētu jūs interesēt, ja esat piekritis šādu mārketinga materiālu saņemšanai atzīmējot šo opciju. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu un atteikties no šiem pakalpojumiem.

Informācija un personas dati, ko Klients ir sniedzis saistībā ar šajā politikā norādītajiem nolūkiem tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. 

Personas datu uzglabāšana un aizsardzība­

Personas dati tiks glabāt gan papīra formātā, gan uzņēmuma informācijas sistēmā tik ilgi, cik tie ir nepieciešami, lai sniegtu klientiem mūsu pakalpojumus un sasniegtu mērķus, kādiem šie dati tika iegūti. Tas nozīmē, ka mums var būt noteikts pienākums saglabāt jūsu datus, lai izpildītu mums noteiktās juridiskās saistības.

Klientam ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu. 

Mēs apņemamies piemērot atbilstošus un mūsdienīgus tehniskos un fiziskos līdzekļus, lai aizsargātu jūsu Personas datus pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu vai zudumu, izmaiņu veikšanu, nesankcionētu izmantošanu, izpaušanu vai piekļuvi un visiem citiem nelikumīgajiem apstrādes veidiem.

Sīkdatnes

Piekļūstot mūsu mājas lapai, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo Politiku. Sīkdatnes ir nelielas datnes (faili), kas glabā informāciju jūsu datorā vai mobilajā ierīcē un tiek izmantoti:

  • Lai ļautu mums atpazīt jūs un jūsu ierīci;
  • lai uzlabotu lapas funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu, iegūtu informāciju par lapas apmeklējuma intensitāti un statistiku.

Ja Klients nevēlas, lai Klienta lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Klients var mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus un izvēlēties iespēju nesaglabāt un/vai izdzēst sīkdatnes.

Politikas atjauninājumi

SIA “MAILAR Auto Noma” patur tiesības veikt korekcijas un atjauninājumus šajā politikā.  Klienta pienākums ir pastāvīgi sekot līdzi izmaiņām. Ja nepiekrītat kādām no veiktajām izmaiņām, varat nekavējoties atsaukt savu piekrišanu un pārtraukt mūsu pakalpojumu izmantošanu vai sazināties ar mums.

Apmeklējot mājaslapu (www.mailar.lv), Jūs akceptējiet privātuma un konfidencialitātes politiku, kas ir augstāk izskaidrota. Ja Jūs nepiekrītat augstāk minētajiem noteikumiem, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet lietot šo mājaslapu. Piekļūstot šai mājaslapai vai slēdzot līgumu ar mums, Jūs dodiet atļauju mums, izmantot un uzglabāt Personas datus

Ja Jums rodas kādi jautājumi, neskaidrības vai sūdzība, ka ir pārkāptas privātuma un konfidencialitātes politikas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot e-pastu uz mailarautonoma@gmail.com