+371 23221140

mailarautonoma@gmail.com

П - Вс: 8:00 - 22:00

Мы работаем без выходных

Par mums

       MAILAR Auto Noma ir 2018. gadā dibināts uzņēmums, kas piedāvā vieglo automašīnu un mikroautobusu īstermiņa un ilgtermiņa īres pakalpojumus. Esam jauns uzņēmums tirgū, kas ar milzīgu enerģiju strādā pie uzņēmuma darbības pilnveidošanas un klientu uzticības iegūšanas.

       Uzņēmuma galvenā vērtība ir laimīgs un apmierināts klients, tāpēc mūsu klienti vienmēr būs nodrošināti ar automašīnām, kas ir teicamā tehniskā stāvoklī, patīkamu un jauku komunikāciju, individuālu pieeju, godīgu attieksmi un ar elastīgu darba grafiku no uzņēmuma puses.

Esi drošs, mēs neliksim vilties!

Facebook

Seko mums un uzzini par uzņēmuma aktualitātēm.

Instagram

Nepalaid garām jaunākās fotogrāfijas no uzņēmuma ikdienas.

Mūsu Stāsts

       Mailar Auto Noma ir dibināts mazs ģimenes uzņēmums ar mērķi spert pirmos soļus un gūt pieredzi uzņēmējdarbībā. Tikai nejaušu apstākļu sakritības dēļ uzņēmējdarbība sākta tieši auto nomas sfērā. Pirms uzsākt savu darbību apzinājāmies lielo konkurenci, taču tik un tā nolēmām izmēģināt savus spēkus un mēģināt iekarot tirgus daļu šajā sfērā.

       Šobrīd uzņēmuma darbības nodrošīināšana nav darbinieku  pamatnodarbošanās. Ikdienā katrs darbojas savā sfērā un Mailar Auto Noma  mums ir kā hobijs, kur gūstam pieredzi, mācāmies un realizējam savas idejas.

       Uzskatām, ka mūsu uzņēmums ir īpašs gan ar attieksmi pret klientiem,  gan ar sniegot pakalpojumu kvalitāti, kā arī demokrātiskajām cenām.