Mikroautobusu noma

Mikroautobusu noma ir perfekts risinājums tuvākiem vai tālākiem braucienam kompānijām, kurām vieglā automašīna ir par šauru, taču jautrības, kopā būšanas un ekonomijas nolūkos ceļā negribas doties ar vairākām automašīnām.

Šobrīd mums piedāvājumā ir tikai viens 8-vietīgais Mercedes Benz Viano busiņš, taču tuvākajā laikā auto parku papildinās vairāki jauni mikroautobusi. Mercedes Benz Viano ir īpaši piemērots gariem braucieniem, jo šādas klases nodrošina luksus klases komfortu tās pasažieriem un vadītājam.

Busu noma uz Eiropu

MAILAR busu noma piedāvā iespēju izīrēt busiņu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, taču pārliecinoši populārākais šī brīža mikroautobusu nomas periods mūsu uzņēmumā ir 7-10 dienas. Mercedes busu nomā lielākoties ģimenes un draugu kompānijas atpūtas braucieniem. Vasaras laikā busiņu noma tiek izmantota ceļojumiem uz dažādām Eiropas valstīm, sākot ar Poliju un beidzot ar Spāniju, savukārt, ziemā populārs galamērķis ir kalnu kūrorti Austrijā un Itālijā.

MAILAR mikroautobusu noma piedāvā divu veida nomas pakalpojumus – mikroautobusu noma ar šoferi un mikroautobusu noma bez šofera. Mikroautobuss ar vadītāju tiek izmantots dažādos pasākumus – tādos kā vecmeitu / vecpuišu ballītes, mūzikas festivālos un transfēru pakalpojumu nodrošināšanā. Bez autovadītāja mikroautobuss lielākajā daļā gadījumu dodas ārpus valsts robežām uz jau iepriekš minētajiem galamērķiem.

Kāzu auto noma

Mercedes Benz Viano pasažieru mikroautobusu noma ir iecienīta izvēle starp kāzu dalībniekiem. Pateicoties tam, ka busiņš ir gana ietilpīgs un tajā pašā laikā vizuāli pievilcīgs un elegants, mikroautobusu bieži nomā kāzu viesi dodoties uz svinībām.

Ne tikai kāzu viesi, bet arī kāzu organizētāji ir atzinīgi novērtējuši Mercedes mikroautobusu un pārliecinājuši, ka tas lieliksi iederas jebkrurās kāzās neatkarīgi no to formāta.

Transfēra pakalpojumi

Transfērs ir iepriekš saskaņots maršruts ar fiksētu samaksu par braucienu. Maršruts tiek sastādīts katram klientam individuāli ņemot vērā klientu vēlmes un vajadzības. Izvēloties transfēra pakalpojumus, Jūs savā rīcībā saņemsiet mikroautobusu ar vadītāju, kurš Jūs vai Jūsu viesus sagaidīs un nogādās izvēlētajā vietā. Visbiežāk transfēra pakalpojumus izmanto braucieniem uz vai no lidostām. Populārākie maršruti ir Rīga – Kauņa, Rīga – Viļņa, Rīga – Tallina.

Kā varam palīdzēt?