+371 23221140

mailarautonoma@gmail.com

П - Вс: 8:00 - 22:00

Мы работаем без выходных

Kāpēc izvēlēties MAILAR Auto Nomu?

Auto nomas pakalpojumus Rīga šobrīd nodrošina daudz uzņēmumu un klientiem ir no kā izvēlēties – auto piedāvājums un cenas ir dažādie segmentiem. Sākot ar pilnīgi jaunām luksus automašīnām un beidzot ar vairāk kā 10 gadus vecām ekonomiskās klases automašīnām. 

MAILAR Auto Noma  atšķiras no lielākās daļas auto nomu Rīgā ar izdevīgākiem nosacījumiem klientiem, pakalpojuma pieejamību plašākam lokam, lētākām cenām un maksimālu klientu ērtību nodrošināšanu.

Zemāk uzskaitīsim konkrētas lietas, kuras mūsu pakalpojumu padara pievilcīgu un kuru dēļ ir vērts izvēlēties tieši MAILAR Auto Nomu.

Maza auto nomas drošības nauda - € 100

Ierasta prakse auto nomas uzņēmumiem ir piemērot drošības naudu, tādā veidā nodrošinoties pret nomas līguma izpildi un zaudējumiem, kas varētu rasties automašīnas ekspuatācijas rezultātā(Virsbūves skrāpējumi, notraipīts automašīnas salons, automašīnas atgriezta ar nepietiekamu degvielas daudzumu u.c.).

Auto nomas uzņēmumi lielākoties drošības naudu rezervē no bankas kartes sākot no €300, atkarībā no automašīnas, autovadītāja pieredzes un citiem faktoriem. Klientam jārēķinās, ka nauda tiks iesaldēta uz aptuveni 10 dienām sākot no nomas perioda beigām. 

Naudas rezervēšana no bankas konta klientiem rada nedrošības sajūtu, jo daudziem nācies dzirdēt par gadījumiem, kad uzņēmumi negodprātīgas rīcības dēļ pēc auto nomas perioda beigām drošības naudu neatgriež pamatojoties uz nomas līguma pārkāpumu.

Lielai daļai klientu lielā drošības nauda apgrūtina izīrēt auto uz īsu periodu. Piemēram, lai izīrētu VW Polo uz 3 dienām būtu nepieciešami tikai  € XX, taču papildus tam jārēķinās ar drošības naudu, kas vairākas reizes pārsniedz auto nomas cenu.

Domājot par auto nomas pakalpojuma pieejamību un klientu ērtību un drošību MAILAR Auto Noma piemēro salīdzinošu mazu drošības naudu – € 100.

Mēs uzticamies un paļaujamies uz savu klientu godaprātu, tāpēc drošības naudu iekasējam skaidrā naudā un tikai € 100!

Klienta ieguvums:

  • Nav nepieciešama kredītkarte/debetkarte;
  • Naudu netiks iesaldēta uz 10 dienām;
  • Nav vajadzīgi papildus vismaz €200.

Procesa ātrums

Mailar Auto Noma cenšas iztikt bez liekas birokrātijas, tāpēc auto saņemšanas un nodošanas process notiek ļoti ātri un operatīvi. Automašīnu saņemot Jums mums būs jānoslēdz Nomas līgums un Pieņemšanas/Nodošanas akts. Tas Jums aizņems tikai dažas minūtes.

Izdevīga un lēta auto noma

MAILAR Auto Nomas automašīnu nomas cenas ir zemākas par vidējām tirgus cenām. Salīdzinot ar citiem konkurējošiem uzņēmumiem automašīnas nomas cena identiskām automašīnām ar līdzīgiem nosacījumiem (nobraukuma ierobežojums, OCTA, KASKO pašrisks u.c.), piemēram, uz periodu 10 dienas var atšķirties līdz pat 35%. 

Neapgalvojam, ka mums ir vislētākās cenas Rīgā, bet droši sakām, ka mums ir lētākās cenas attiecībā pret servisa kvalitāti.

Elastīgs darba grafiks

Mēs darbojamies bez brīvdienām un vajadzības gadījumā arī ārpus norādītā darba grafika.

Kvalitatīvas un komfortablas automašīnas

MAILAR Auto Noma piedāvā tikai Vācijā ražotas automašīnas, kuras tiek uzturētas ideālā tehniskā stāvoklī. 

Mobila vieglo automašīnu un mikroautobusu noma

Pēc klientu vajadzībām piegādājam automašīnas arī ārpus uzņēmuma faktiskās atrašanās vietas. Ikdienā dzīvojam uz riteņiem, tāpēc droši varam teikt, ka esam gan auto noma Rīga, gan auto noma lidostā Rīga, gan auto noma Purvciemā u.c. vietās.  Savā salīdzinoši īsajā darbības periodā esam piegādājuši nomas auto pat uz Daugavpili, tāpēc pieliekam arī sev birku –  auto noma Daugavpilī.